Iluzjonista Szczecin

Pokaz iluzjonisty w Szczecinie może odbyć się podczas różnych typów uroczystości i wydarzeń. Do takich należą między innymi eventy firmowe, gale, bankiety, imprezy targowe, a także wydarzenia rodzinne, np. wesela. Program jest dostosowywany do charakteru uroczystości, liczby gości i nastroju panującego “na sali”. Niezależnie od okazji, iluzjonista Tomasz Jusza do każdego zlecenia podchodzi w pełni profesjonalnie, bazując na swoim ponad siedemnastoletnim doświadczeniu zdobytym na setkach pokazów w Polsce i za granicą.

Pokaz iluzji w wykonaniu Tomasza Jusza może przyjąć kilka form. Przede wszystkim jest to pokaz sceniczny lub, w nieco mniejszej skali, pokaz w formule stand-up. W tej formie pokazu, często prezentowanej podczas imprez firmowych, iluzjonista prezentuje swój program wszystkim gościom jednocześnie. Są to efekty zarówno kontaktowe, angażujące widzów i oparte o świetne poczucie humoru, jak również triki wykonywane z akompaniamentem muzycznym. Te drugie mają bardziej teatralny charakter i doskonale pasują na większe sceny, gdzie organizator oczekuje występu w formie show.

Druga forma pokazu iluzji, wybierana w Szczecinie przez firmy oraz młode pary, szukające iluzjonisty na wesele, to iluzja kontaktowa, czyli tak zwana mikroiluzja. W tej formule Tomasz Jusza krąży między stołami i podchodzi bezpośrednio do Gości, prezentując im efekty wprost w ich dłoniach. Gwarantuje to całą paletę emocji i bardzo mocne wrażenia, gdyż widzowie bezpośrednio we wszystkim uczestniczą.

Jeśli więc szukacie Państwo iluzjonisty dla firm w Szczecinie i okolicznych miejscowościach, lub jesteście Młodą Parą szukającą atrakcji na swoje wesele w Szczecinie, serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zapytaj o ofertę!

Pokaz iluzjonisty Szczecin
Call Now Button