Tomasz Jusza

Iluzjonista Olsztyn

Pokaz iluzji w Olsztynie to profesjonalna atrakcja, która zachwyci gości i zapewni im cały wachlarz niezapomnianych emocji. Nowoczesna rozrywka, zaserwowana w najlepszym stylu, to specjalność iluzjonisty Tomasza Jusza. Swoje doświadczenie zdobywa już od 17 lat, aktywnie występując w całej Polsce.

Zapoznaj się z moją ofertą pokazów iluzji w Olsztynie
Kliknij tutaj

Wielokrotnie odwiedzał Olsztyn, prezentując uczestnikom imprez firmowych i rodzinnych swoje umiejętności zarówno na scenie, jak również pomiędzy stolikami, w formule iluzji zwanej close-up lub po prostu mikroiluzja. Jego oferta to szeroki zakres profesjonalnych pokazów iluzjonistycznych, które zachwycą widzów niezależnie od wieku czy poczucia humoru. Uniwersalny styl i wysmakowane poczucie humoru gwarantują, że na pokazach iluzjonisty Tomasza każdy będzie bawił się świetnie.

Jeśli zatem interesuje Państwa niezwykła rozrywka w dobrym stylu, która zapewni Waszej imprezie niezwykłą dawkę emocji i sprawi, że goście zapamiętają ją na długo – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Iluzjonista Olsztyn - dlaczego warto?

Każdy zasługuje na to, by przeżyć niezapomniane emocje i doświadczyć czegoś niezwykłego. Czegoś, co sprawi, że event będą wspominali przez długi czas i uznają za najlepszy, na jakim byli. Pokaz iluzji w Olsztynie jest na to doskonałym sposobem. Wprowadza na każde wydarzenie szczyptę magii, garść zachwytu i ogrom pozytywnych wrażeń.

Rozrywka dla każdego

Iluzja to doskonała zabawa dla widzów w każdym wieku. Moje zaskakujące triki i poczucie humoru to uniwersalny język, którym trafiam do każdego.

Niezwykłe triki

Efekty manipulacyjne, lewitacje, triki komediowe, a nawet czytanie w myślach. Podzcas pokazu wiekolrotnie spradzwę Waszą spostzrewagczość. Robię to nawet teraz...

Interakcja

W trakcie moich pokazów iluzji widzowie nie są biernymi obserwatorami. Aktywnie uczestniczą w każdym triku, a szczęśliwcy trafią nawet na scenę.

Magia w liczbach

17 lat doświadczenia scenicznego, zdobywanego na występach w Polsce i za granicą. A dwa razy nawet w Radomiu!

ponad 1000+ zrealizowanych pokazów iluzji. Ich liczba wciąż rośnie, a wraz z nią jakość moich usług oraz ilość kilometrów na liczniku.

około 89765 krzeseł, z których widzowie spadli podczas moich występów na różnych eventach.

co najmniej 7000 podpisanych kart, wybranych z talii przez widzów. Każda z nich stała się niezapomnianą pamiątką z pokazu.

Zapraszam do kontaktu