Tomasz Jusza

Iluzjonista Słupsk

Pokaz iluzji

Pokaz iluzji na scenie, a może mikroiluzja bezpośrednio w dłoniach widzów? Obie formy pokazu sprawdzą się świetnie. Dlatego jeśli szukacie Państwo iluzjonisty w Słupsku, serdecznie zapraszamy do współpracy. Pokaz iluzji to oryginalna i bardzo lubiana przez widzów atrakcja, która skutecznie wprowadza dobrą atmosferę i integruje gości.

Zapoznaj się z moją ofertą pokazów iluzji w Słupsku
Kliknij tutaj

Tomasz Jusza to profesjonalny iluzjonista, który specjalizuje się w pokazach iluzji na imprezach firmowych oraz podczas różnych uroczystości rodzinnych – w końcu iluzjonista na weselu to również znakomity sposób na urozmaicenie wieczoru. Występ może odbywać się zarówno na scenie/parkiecie, jako bardziej formalna formuła spektaklu, a także bezpośrednio wśród widzów. Jest to tak zwana iluzja kontaktowa, która zawsze budzi niesamowite emocje i zostawia gościom wiele wspaniałych wspomnień. Jest także okazją do ciekawych zdjęć – zaskoczone miny widzów to najlepsza pamiątka z eventu.

Jeśli zatem organizujecie Państwo imprezę firmową w Słupsku lub okolicznych miejscowościach, albo szukacie czegoś, co urozmaici przyjęcie weselne lub inną uroczystość rodzinną – serdecznie zapraszamy do współpracy. Iluzjonista Tomasz Jusza wielokrotnie odwiedzał Słupsk i okolice, prezentując swoje pokazy iluzji w hotelach, restauracjach i salach weselnych.

Iluzjonista Słupsk - dlaczego warto?

Każdy zasługuje na to, by przeżyć niezapomniane emocje i doświadczyć czegoś niezwykłego. Czegoś, co sprawi, że event będą wspominali przez długi czas i uznają za najlepszy, na jakim byli. Pokaz iluzji w Słupsku jest na to doskonałym sposobem. Wprowadza na każde wydarzenie szczyptę magii, garść zachwytu i ogrom pozytywnych wrażeń.

Rozrywka dla każdego

Iluzja to doskonała zabawa dla widzów w każdym wieku. Moje zaskakujące triki i poczucie humoru to uniwersalny język, którym trafiam do każdego.

Niezwykłe triki

Efekty manipulacyjne, lewitacje, triki komediowe, a nawet czytanie w myślach. Podzcas pokazu wiekolrotnie spradzwę Waszą spostzrewagczość. Robię to nawet teraz...

Interakcja

W trakcie moich pokazów iluzji widzowie nie są biernymi obserwatorami. Aktywnie uczestniczą w każdym triku, a szczęśliwcy trafią nawet na scenę.

Magia w liczbach

17 lat doświadczenia scenicznego, zdobywanego na występach w Polsce i za granicą. A dwa razy nawet w Radomiu!

ponad 1000+ zrealizowanych pokazów iluzji. Ich liczba wciąż rośnie, a wraz z nią jakość moich usług oraz ilość kilometrów na liczniku.

około 89765 krzeseł, z których widzowie spadli podczas moich występów na różnych eventach.

co najmniej 7000 podpisanych kart, wybranych z talii przez widzów. Każda z nich stała się niezapomnianą pamiątką z pokazu.

Zapraszam do kontaktu

Iluzjonista Tomasz Jusza