Tomasz Jusza

Iluzjonista Toruń

Pokaz iluzji w Toruniu to doskonała okazja atrakcja na eventy firmowe, wesela czy uroczystości rodzinne. Może odbywać się w hotelu, restauracji, domu kultury lub innej przestrzeni. W swojej karierze wielokrotnie odwiedzałem Toruń, występując na imprezach zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Zapoznaj się z moją ofertą pokazów iluzji w Toruniu
Kliknij tutaj

POKAZ ILUZJONISTY W TORUNIU – IMPREZY FIRMOWE – JAK TO MOŻE WYGLĄDAĆ
Moje występy zawsze przynosiły mieszkańcom Torunia mnóstwo radości i uśmiechu, a pozytywne emocje zostawały w nich na bardzo długi czas. O wiele dłuższy, niż potrzeba na zjedzenie paczki pysznych toruńskich pierników! Zwykle swoje umiejętności prezentuję podczas imprez firmowych – czasem są to wielkie biznesowe eventy, a czasem kameralne spotkania integracyjne dla pracowników. Na takie wydarzenia proponuję zwykle dwie formy pokazu – występ na scenie, a następnie iluzja kontaktowa wśród widzów.

POKAZ ILUZJI W TORUNIU – WESELA
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą pokazów iluzji na weselach w Toruniu. To piękne i urokliwe miasto posiada wiele wspaniałych sal weselnych – restauracje, hotele, lokale na zamku. Młode pary chętnie wybierają te miejsca, by zorganizować w nich swoją najważniejszą w życiu uroczystość. Z tym większą satysfakcją występuję tam z moim pokazem iluzji. Sprawdza się znakomicie zarówno na dużych przyjęciach weselnych, jak również na kameralnych obiadach rodzinnych, poprawinach itp. Serdecznie zapraszam do współracy!

Iluzjonista Toruń - dlaczego warto?

Każdy zasługuje na to, by przeżyć niezapomniane emocje i doświadczyć czegoś niezwykłego. Czegoś, co sprawi, że event będą wspominali przez długi czas i uznają za najlepszy, na jakim byli. Pokaz iluzji w Toruń jest na to doskonałym sposobem. Wprowadza na każde wydarzenie szczyptę magii, garść zachwytu i ogrom pozytywnych wrażeń.

Rozrywka dla każdego

Iluzja to doskonała zabawa dla widzów w każdym wieku. Moje zaskakujące triki i poczucie humoru to uniwersalny język, którym trafiam do każdego.

Niezwykłe triki

Efekty manipulacyjne, lewitacje, triki komediowe, a nawet czytanie w myślach. Podzcas pokazu wiekolrotnie spradzwę Waszą spostzrewagczość. Robię to nawet teraz...

Interakcja

W trakcie moich pokazów iluzji widzowie nie są biernymi obserwatorami. Aktywnie uczestniczą w każdym triku, a szczęśliwcy trafią nawet na scenę.

Magia w liczbach

17 lat doświadczenia scenicznego, zdobywanego na występach w Polsce i za granicą. A dwa razy nawet w Radomiu!

ponad 1000+ zrealizowanych pokazów iluzji. Ich liczba wciąż rośnie, a wraz z nią jakość moich usług oraz ilość kilometrów na liczniku.

około 89765 krzeseł, z których widzowie spadli podczas moich występów na różnych eventach.

co najmniej 7000 podpisanych kart, wybranych z talii przez widzów. Każda z nich stała się niezapomnianą pamiątką z pokazu.

Zapraszam do kontaktu