Tomasz Jusza

Iluzjonista Warszawa

Warszawa to miasto pełne możliwości. Dlatego tak często odwiedzam je ze swoim pokazem iluzji. Swoje umiejętności prezentuję zwykle w dwóch formach – najpierw pokaz na scenie, a następnie mikroiluzja, czyli iluzja kontaktowa wśród widzów.

Zapoznaj się z moją ofertą pokazów iluzji w Warszawie
Kliknij tutaj

POKAZ ILUZJONISTY W WARSZAWIE – IMPREZY FIRMOWE – JAK TO MOŻE WYGLĄDAĆ
Moimi klientami z Warszawy są głównie firmy i korporacje, szukające atrakcji na imprezę firmową. Jako iluzjonista jestem w stanie zapewnić im niezwykłą i unikalną rozrywkę na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, czy jest to impreza integracyjna, formalny bankiet czy spotkanie świąteczne. Czasem jako widowiskowy dodatek proponuję klientom pokaz laserowy. To widowiskowa forma manipulacji wiązkami laserów, która gwarantuje efekt WOW, tak często szukany przez klientów z Warszawy. Jestem jedynym iluzjonistą w Polsce prezentującym tego typu iluzję optyczną.

ILUZJONISTA WARSZAWA NA WESELE
Równie fajnie może udać się pokaz iluzjonisty na weselu. Warszawa pełna jest klimatycznych lokali i świetnych sal weselnych, w których mój pokaz iluzji doskonale sprawdza się jako główna atrakcja weselna. Dzięki temu ta wyjątkowa impreza rodzinna jest oryginalna i zapada gościom w pamięć na długi czas!

Iluzjonista Warszawa - dlaczego warto?

Każdy zasługuje na to, by przeżyć niezapomniane emocje i doświadczyć czegoś niezwykłego. Czegoś, co sprawi, że event będą wspominali przez długi czas i uznają za najlepszy, na jakim byli. Pokaz iluzji w Warszawie jest na to doskonałym sposobem. Wprowadza na każde wydarzenie szczyptę magii, garść zachwytu i ogrom pozytywnych wrażeń.

Rozrywka dla każdego

Iluzja to doskonała zabawa dla widzów w każdym wieku. Moje zaskakujące triki i poczucie humoru to uniwersalny język, którym trafiam do każdego.

Niezwykłe triki

Efekty manipulacyjne, lewitacje, triki komediowe, a nawet czytanie w myślach. Podzcas pokazu wiekolrotnie spradzwę Waszą spostzrewagczość. Robię to nawet teraz...

Interakcja

W trakcie moich pokazów iluzji widzowie nie są biernymi obserwatorami. Aktywnie uczestniczą w każdym triku, a szczęśliwcy trafią nawet na scenę.

Magia w liczbach

17 lat doświadczenia scenicznego, zdobywanego na występach w Polsce i za granicą. A dwa razy nawet w Radomiu!

ponad 1000+ zrealizowanych pokazów iluzji. Ich liczba wciąż rośnie, a wraz z nią jakość moich usług oraz ilość kilometrów na liczniku.

około 89765 krzeseł, z których widzowie spadli podczas moich występów na różnych eventach.

co najmniej 7000 podpisanych kart, wybranych z talii przez widzów. Każda z nich stała się niezapomnianą pamiątką z pokazu.

Zapraszam do kontaktu