Iluzjonista
PL EN
«

I say YES!

Agnieszka Chylińska

I really like the idea of Your show. I’ve never seen anything like that before. I’m suprised

Agustin Egurrola

You perform a real magic. It is suprising and mysterious. It was truly beautiful performance

Małgorzata Foremniak
»

Iluzjonista Tomasz Jusza

Tomasz Jusza to iluzjonista młodego pokolenia, doskonale łączący swój unikalny styl z niesamowitymi efektami iluzji. Jego pokazy iluzji to nowoczesna rozrywka na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie oraz otwartość na nowe wyzwania sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Tomasz to iluzjonista zawodowy, poświęcający 100% czasu i energii na występy w całej Polsce i poza jej granicami. W jego portfolio zadowolonych klientów znajdują się największe krajowe i zagraniczne marki.

Zapraszamy do współpracy przy organizacji imprez biznesowych, spotkań firmowych, wydarzeń artystycznych i jubileuszowych, a także podczasuroczystości rodzinnych.


Wiedza i doświadczenie Tomasza świetnie sprawdzą się w dedykowanych akcjach promocyjnych, konsultacjach artystycznych, reklamach – wszędzie tam, gdzie iluzja może być wyróżnikiem. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Pracujemy w całej Polsce i za granicą, między innymi w takich miastach jak Warszawa, Łódź, Poznań, Koszalin, Szczecin, Olsztyn, Słupsk, Kościerzyna, Chojnice, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Elbląg.