Iluzjonista

Tomasz Jusza

Artysta młodego pokolenia, doskonale łączący swój unikalny styl występów z nowoczesnym spojrzeniem na dostarczanie rozrywki na najwyższym poziomie. Jego pokazy iluzji to niezwykłe spektakle pełne magii, pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Tomasza od zawsze fascynowała scena i występy dla publiczności. Dlatego od ponad 17 lat aktywnie działa na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. W tym czasie zaprezentował setki pokazów iluzji i oczarował dziesiątki tysięcy widzów, dostarczając im radość, zdumienie i zachwyt. Jego kreatywność i oryginalny styl znalazły również uznanie na ogólnopolskich kongresach iluzjonistycznych – jest zdobywcą nagrody publiczności i dwukrotnie II miejsca podczas kongresów we Wrocławiu i w Obornikach Śląskich.

Pokazy iluzjonisty doceniły zarówno światowe marki i największe polskie firmy, takie jak Google Polska, Ergo Hestia, ING i PZU, jak również dziesiątki instytucji kultury i agencji artystycznych, setki hoteli, restauracji i osób prywatnych. Swoje doświadczenie i dużą wiedzę z zakresu iluzji z powodzeniem wykorzystuje też w projektach specjalnych. Był między innymi konsultantem efektów iluzjonistycznych w spektaklu „Arabella”, który stał się przebojem Teatru Wybrzeże, a także w musicalu „Trudne pytania”. Konsultował też fragmenty przekładu i treści książki o sztukach iluzjonistycznych dla wydawnictwa PWN.
W 2016 roku zaprezentował w programie Mam Talent, prawdopodobnie jako pierwszy na świecie, niezwykłą iluzję z piaskiem i wodą, czym zyskał bardzo pozytywne oceny jury i publiczności. Gościł również w programie Dzień Dobry TVN, w audycji Programu Czwartego Polskiego Radia i w reportażu Telewizji Polskiej.

Prywatnie Tomasz jest magistrem inżynierem telekomunikacji. Techniczne wykształcenie i dusza artysty stanowią jedyny w swoim rodzaju kolaż precyzji i artyzmu. To połączenie, wsparte profesjonalizmem i stałym dążeniem do doskonałości, tworzy charyzmatyczną osobowość i styl, jakiego nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej.

Jestem Beneficjentem projektu grantowego „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”.

Call Now Button