Tomasz Jusza

Iluzjonista Gdańsk

Pokaz iluzji

Gdańsk to moje rodzinne miasto. Urodziłem się tu i stawiałem pierwsze kroki na scenie. Zdobywałem tu doświadczenie, które w tym momencie owocuje już ponad 17sto letnią aktywnością na rynku eventowym. Mój pokaz iluzji w Gdańsku od lat gościł w hotelach, salach weselnych i eventowych. Trójmiasto jest zdecydowanie magicznym miejscem, w którym dzieje się mnóstwo wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Na wielu z nich miałem przyjemność wyczarować gościom uśmiechy na twarzy.

Zapoznaj się z moją ofertą pokazów iluzji w Gdańsku
Kliknij tutaj

POKAZ ILUZJONISTY W GDAŃSKU – IMPREZY FIRMOWE – JAK TO MOŻE WYGLĄDAĆ
Moja oferta na imprezy firmowe to przede wszystkim mnóstwo zabawy i emocji, opartych o zaskakiwanie widzów i prezentowanie im tego, co niemożliwe. Pokaz iluzji w Gdańsku na imprezie firmowej to doskonały „przełamywacz” pierwszych lodów, który wprowadzi gości w doskonały nastrój i nada ton reszcie wieczoru. Komentowanie obejrzanych trików i próby rozgryzienia ich sekretów to bardzo częsty scenariusz eventów, na których występuję. Pokazy wpasowują się, dzięki elastycznej formule, w każde wnętrze hotelu, restauracji czy innej przestrzeni eventowej. Iluzjonista Gdańsk to zdecydowanie świetny pomysł na imprezę firmową, zarówno w formule scenicznej, jak również podczas iluzji kontaktowej, wykonywanej wśród widzów.

ILUZJONISTA GDAŃSK NA WESELE
Wszystkie młode pary serdecznie zapraszam do współpracy. Mój pokaz iluzji w Gdańsku to wspaniała atrakcja na przyjęcie weselne, na którym ma być oryginalnie, ciekawie i… magicznie. Doskonale znam oczekiwania nowożeńców, dotyczące wyjątkowości ich przyjęcia i wiem, jak ja spełnić. Jako iluzjonista z Gdańska występuję na kilkudziesięciu weselach rocznie, od 17stu lat. Mam więc ogromne doświadczenie w świadczeniu usług iluzjonistycznych w Gdańsku i okolicach. Mój występ z pewnością wzbogaci każde przyjęcie weselne, niezależnie od tego, czy wybierzecie Państwo pokaz główny, czy mikroiluzję przy stolikach.

POKAZ ILUZJI W GDAŃSKU
Zapraszam serdecznie do współpracy wszystkich, którzy organizują imprezę w Trójmieście i szukają atrakcji, która spodoba się wszystkim gościom. Iluzjonista Gdańsk to propozycja nowoczesna, unikalna i przede wszystkim realizowana na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Ogromne doświadczenie i bogaty repertuar sprawią, że pokaz iluzjonisty w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie będzie niezwykłym przeżyciem i najlepszym wyborem na imprezę firmową, rodzinną lub przyjęcie weselne.

Niezależnie od liczby i wieku uczestników jestem w stanie zapewnić Wam rozrywkę na najwyższym poziomie. Taką, o której będziecie jeszcze dłuuuugo rozmawiali, wspominają ją jako niezwykłą, oryginalną i bardzo zabawną.

Iluzjonista Gdańsk - dlaczego warto?

Iluzjonista Gdańsk – to moje rodzinne miasto!

Każdy zasługuje na to, by przeżyć niezapomniane emocje i doświadczyć czegoś niezwykłego. Czegoś, co sprawi, że event będą wspominali przez długi czas i uznają za najlepszy, na jakim byli. Pokaz iluzji w Gdańsku jest na to doskonałym sposobem. Wprowadza na każde wydarzenie szczyptę magii, garść zachwytu i ogrom pozytywnych wrażeń. A jako rodowity gdańszczanin doskonale wiem, co najlepiej spodoba się widzom. W moim pokazie iluzji znajdują się odniesienia do morza i miejsca, z którego pochodzę.

Rozrywka dla każdego

Iluzja to doskonała zabawa dla widzów w każdym wieku. Moje zaskakujące triki i poczucie humoru to uniwersalny język, którym trafiam do każdego.

Niezwykłe triki

Efekty manipulacyjne, lewitacje, triki komediowe, a nawet czytanie w myślach. Podzcas pokazu wiekolrotnie spradzwę Waszą spostzrewagczość. Robię to nawet teraz...

Interakcja

W trakcie moich pokazów iluzji widzowie nie są biernymi obserwatorami. Aktywnie uczestniczą w każdym triku, a szczęśliwcy trafią nawet na scenę.

Magia w liczbach

17 lat doświadczenia scenicznego, zdobywanego na występach w Polsce i za granicą. A dwa razy nawet w Radomiu!

ponad 1000+ zrealizowanych pokazów iluzji. Ich liczba wciąż rośnie, a wraz z nią jakość moich usług oraz ilość kilometrów na liczniku.

około 89765 krzeseł, z których widzowie spadli podczas moich występów na różnych eventach.

co najmniej 7000 podpisanych kart, wybranych z talii przez widzów. Każda z nich stała się niezapomnianą pamiątką z pokazu.

Zapraszam do kontaktu

Iluzjonista Tomasz Jusza