Realizacje

Przez 17 lat występów jako iluzjonista trafiłem w setki niezwykłych miejsc, brałem udział w wyjątkowych wydarzeniach, a przede wszystkim poznałem tysiące wspaniałych ludzi. To dla nich każdego dnia rozwijam się i wymyślam nowe sposoby na wyczarowanie uśmiechów na ich twarzach.

Każdy występ to dla mnie okazja do opowiedzenia mojej historii i podzielenia się z widzami największą życiową pasją, jaką jest iluzja. Praca iluzjonisty doprowadziła mnie do wielu przezabawnych historii – wyczarowałem Katarzynę Skrzynecką, zbiłem piątkę z coraz młodszym Krzysiem Ibiszem, upychałem w małej skrzyni szefową z wielkiej firmy, a nawet udzieliłem lekcji stylu Kubie Wojewódzkiemu w Mam Talent!

Jeśli masz chwilę, serdecznie zapraszam do przeczytania kilku niezwykłych relacji ze zrealizowanych przeze mnie pokazów iluzji. Mam nadzieję, że zainspirują Cię do tego, byśmy wspólnie wymyślili coś fajnego na Twoją imprezę. Iluzja to dużo więcej niż królik z kapelusza – to jedyna w swoim rodzaju forma sztuki, w której poza wrażeniami artystycznymi widzowie doświadczają poczucia niemożliwego. Poniższe wpisy najlepiej o tym świadczą!

Powyższe wpisy to oczywiście wybrane realizacje. Takie, z których trafiły do mnie fajne zdjęcia lub filmy. Tak naprawdę każde spotkanie z widzami zasługuje na osobny wpis, ponieważ nie ma dwóch takich samych występów, dwóch identycznych widowni czy okoliczności.

Moje motto iluzjonisty

Od lat przyświeca mi jedna zasada – nie dać się rutynie. Dlatego tak duży nacisk kładę na aktywny udział widzów w moich występach. To właśnie z powodu walki z rutyną i schematami zapraszam gości na scenę lub wręczam im karty do potasowania podczas mikroiluzji. Dzięki temu za każdym razem mój występ iluzjonisty wygląda nieco inaczej, a ja jestem stale zmotywowany do improwizowania i tworzenia nowych, unikalnych sytuacji z widzami. Nie mogę tego zaplanować, ponieważ ludzie różnie zachowują się na scenie, gdy zostali zaproszeni przez iluzjonistę do udziału w triku. Jedni są pełni energii i entuzjazmu, inni starają się bardzo dokładnie wykonać moje prośby, a jeszcze inni kombinują jakby tu podejrzeć sekret 🙂

Jedno mogę zagwarantować – w każdy pokaz iluzji wkładam 100% serca, sił i zdolności. Po to, by zapewnić moim widzom mnóstwo pozytywnych emocji, wyczarować uśmiechy na ich twarzach i sprawić, by choć na chwilę uwierzyli w magię…

Zapraszam do kontaktu

Iluzjonista Tomasz Jusza