Strona główna / Realizacje / Show dla KTC – Mercedes Benz

Z klasą i elegancją, bo taki jest Mercedes

Data: 27.08.2023, 15:04
Udostępnij:

Na zaproszenie firmy Kujawski Truck Center, autoryzowanego dystrybutora pojazdów ciężarowych marki Mercedes Benz, udałem się do Torunia. W pięknych wnętrzach hotelu Filmar zaprezentowałem gościom wydarzenia mój pokaz iluzji. Najpierw bawiłem ich ze sceny, a następnie zaserwowałem każdemu przepyszną mieszankę najlepszych efektów iluzji kontaktowej.

Pokaz na scenie jako doskonały opener wieczoru

Współpraca z klientem od samego początku układała się znakomicie. Pani Beata z dużym zaangażowaniem i zrozumieniem przyjęła moje propozycje dotyczące pokazu iluzji. Był to event na ponad 200 osób, czyli całkiem spore wydarzenie. W efekcie naszych rozmów na miejscu zlecenia czekała na mnie scena o wymiarach i ustawieniu dokładnie takim, jakiego potrzebowałem. Przy widowniach powyżej 100 osób scena lub podesty to najlepsze rozwiązanie, ponieważ zapewnia dobrą widoczność i buduje prestiż atrakcji.

Na miejscu zaaranżowałem scenę i „uzbroiłem ją” w czarne tło, nagłośnienie i ledowe oświetlenie efektowe. Z poczwarki szybko przemieniła się więc w pięknego motyla. Zawsze, gdy sam zapewniam technikę estradową, jestem na miejscu kilka godzin szybciej. To świetna okazja do poznania personelu hotelowego i innych wykonawców – w tym przypadku był to duet barmanów, wokalistka i DJ. Szybka wymiana uprzejmości i wizytówek pomogła nawiązać nowe relacje biznesowe.

Kliknij i zobacz film z tego pokazu iluzji

Jako, że nie byłem pierwszym iluzjonistą występującym w tym hotelu, personel był już przygotowany na różne prośby z mojej strony i otwarty na ich realizację. W przypadku tej imprezy było to o tyle istotne, że musiałem użyć wytwornicy dymu oraz mieć na sali całkowitą ciemność. Wszystko dlatego, że na finał występu scenicznego prezentowałem pokaz manipulacji laserami. To ultra-widowiskowe show łączące efekty iluzji optycznej z trikami ze świata żonglerki. Klient chciał efektu WOW na swojej imprezie, nie mogłem więc sobie odmówić przyjemności pokazania widowni mojego spektaklu laserowego. Co tu dużo mówić – zrobił wrażenie! Z mojej strony klient otrzymał również prezent w postaci personalizowanego efektu z wykorzystaniem logo firmy, co zaproszeni gości przyjęli z dużym entuzjazmem. A firma KTC utwierdziła się w przekonaniu, że zaprosiła do współpracy właściwą osobę 😉

Mikroiluzja przy stolikach gości

Doskonałym uzupełnieniem pokazu na scenie była iluzja kontaktowa. Już na etapie rozmowy z klientem udało mi się przedstawić mu zalety skorzystania z tej formy pokazu iluzji. Efekty z kartami i drobnymi przedmiotami, które odbywają się bezpośrednio w dłoniach gości, zapadają w pamięć na bardzo długo. Robią też niesamowicie mocne wrażenie, ponieważ widzowie do ostatniej chwili są przekonani, że w pełni kontrolują sytuację i nie ma szans, bym ich zaskoczył. A jednak…

Iluzjonista Tomasz Jusza – event firmowy KTC Mercedes Benz

Mikroiluzja doskonale integruje gości przy stolików. W przypadku tej realizacji były to okrągłe stoły po 10-12 osób, z których nie wszyscy dobrze się znali. Na szczęście kieliszek dobrego wina i porcja dobrej magii pozwoliły szybko przełamać pierwsze lody i reszta wieczoru była już „z górki”. A goście w przerwach między zabawą na parkiecie mieli temat do rozmowy – próbowali za wszelką scenę rozgryźć sekrety trików iluzjonistycznych, które obejrzeli. Czy im się udało? Chyba nie, ponieważ 3 miesiące później ponownie wystąpiłem dla gości mojego klienta. I taką współpracę, opartą o zadowolenie i zaufanie, cenię sobie najbardziej!

Współpraca z firmą KTC pozwoliła mi zaprezentować gościom wydarzenia całą paletę efektów iluzji, z mocnym i widowiskowym finałem w postaci pokazu laserowego. Moja kilkugodzinna obecność na tym evencie dostarczyła gościom zastrzyku pozytywnej energii i tematów do rozmów przez resztę wieczoru.

Zapraszam do kontaktu

Iluzjonista Tomasz Jusza